Karnety WIOSNA 2019 w sprzedaży!

  09.01.2019
  Karnety WIOSNA 2019 w sprzedaży!
  W środę 9 stycznia, dokładnie miesiąc przed pierwszym w nowym roku spotkaniem Pasów w Lotto Ekstraklasie, ruszyła sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Cracovii rozgrywane #NaStadionie przy ul. Józefa Kałuży 1. W nowej rundzie do otwartej sprzedaży wracają karnety na sektor A. Mamy też specjalną promocję dla kobiet.

  W środę 9 stycznia, dokładnie miesiąc przed pierwszym w nowym roku spotkaniem Pasów w Lotto Ekstraklasie, ruszyła sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Cracovii rozgrywane #NaStadionie przy ul. Kałuży 1. W nowej rundzie do otwartej sprzedaży wracają karnety na sektor A. Mamy też specjalną promocję dla kobiet.

  PRZEDŁUŻŻE SWÓJ KARNET I OTRZYMAJ ZNIŻKĘ ZA KONTYNUACJĘ!

  Karnetowicze przedłużający swoje karnety jak zwykle mogą liczyć na niższą cenę nowego pakietu! Z promocji mogą skorzystać kibice, którzy byli w posiadaniu karnetu JESIEŃ 2018. Jednocześnie informujemy, że rezerwacja miejsc dla karnetowiczów JESIEŃ 2018 kończy się 16 stycznia. Po tym terminie wszystkie miejscówki trafią do otwartej sprzedaży.

  CENNIKI:

  CENA BILETU zawarta w powyższych cennikach to oferta dla kibiców posiadających Karty Kibica Cracovii! Przypominamy, iż Kartę Kibica można wyrobić wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica nr 1 przy ul Józefa Kałuży 1! Cena Karty Kibica wynosi 15 PLN.

  Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych jako organizator jesteśmy zobligowani do kontroli biletów wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Tym samym przypominamy, że osoby wybierające się na mecz muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.

  SEKTOR A DLA WSZYSTKICH!

  W porównaniu do minionej rundy, w procesie dystrybucji wejściówek na mecze Cracovii, zaszła jedna poważna zmiana: sektor A został ponownie otwarty dla wszystkich kibiców!

  Informacja dla kibiców chętnych do powrotu na sektor A:

  Osoby, które w przeszłości zasiadały na sektorze A, ale w związku z jego zamknięciem przeszły na inne miejsca, proszone są o maila na adres bilety@cracovia.pl.

  SEKTOR VIP

  Karnety na sektor VIP można nabywać wyłącznie w recepcji VIP stadionu Cracovii. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00. Wejście od strony ulicy Józefa Kałuży 1. Tel.: 694 464 558.

  PROMOCJE

  - KOBIETY #NaStadionie!

  Cracovia jeszcze bardziej otwiera się na płeć piękną! Wszystkie panie chcące wspierać Pasy z trybun stadionu mogą kupić karnet WIOSNA 2019 za jedyne 45 PLN! Niezdecydowana na karnet? W takim razie proponujemy bilet za 5 PLN! Oferta dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem VIP Silver oraz VIP Gold. Z promocji mogą skorzystać kobiety, które posiadają Kartę Kibica Cracovii.

  - OFERTA DLA SENIORÓW

  Seniorzy mogą zakupić karnet w specjalnej, promocyjnej cenie nie tylko na sektor B, ale również na sąsiadujący z nim sektor A! Koszt karnetu WIOSNA 2019 dla grupy wiekowej 65+, to symboliczne 9 PLN. Jednorazowy bilet dla seniora na ww. sektory to tylko 1zł!

  - NA RODZINNY ZA 1 ZŁ!

  Dzieci i młodzież do lat 15 zdzierające gardła za Cracovią na sektorze I za karnet WIOSNA 2019 zapłacą 9 PLN. Bilet ulgowy na pojedynczy mecz to symboliczna złotówka! Oferta obowiązuje tylko w sytuacji gdy opiekun nieletniego również posiada bilet/karnet na ten sektor.

  - OFERTA DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  Karnet WIOSNA 2019 dla osób niepełnosprawnych można nabyć w cenie 9 PLN, natomiast bilet na pojedynczy mecz, to symboliczna złotówka. Oferta dotyczy tylko sektora C. W przypadku gdy osoba niepełnosprawna wymaga asysty opiekuna, opiekun zakupuje bilet/karnet w cenie regularnej.

  GDZIE KUPIĆ KARNETY WIOSNA 2019?

  Karnety można nabywać:

  1) w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1

  Poniedziałek: 8.00-16.00
  Wtorek: 12.00-20.00
  Środa: 8.00-16.00
  Czwartek: 12.00-20.00
  Piątek: 12.00-20.00
  Sobota: 10.00-16.00
  Niedziela: 10.00-16.00

  2) przez Internet na bilety.cracovia.pl

  3) w wybranych salonikach sieci Kolporter:

  - Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

  - Kraków, Galeria Bronowice (Auchan), ul. Stawowa 61

  - Kraków, Centrum Handlowe Serenada, ul. Bora-Komorowskiego 41

  - Kraków, Market Budowlany OBI, ul. Bora-Komorowskiego 31

  - Kraków, Centrum Handlowe M1, al. Pokoju 67

  - Tarnów, Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149

  - Miechów, Galeria Miechowska, ul. Sienkiewicza 14

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ