Milan Dimun nowym zawodnikiem Pasów!

  10.06.2016
  Milan Dimun nowym zawodnikiem Pasów!
  Bardzo miło nam ogłosić, że Cracovia wzbogaciła się w kolejnego zawodnika. Na zasadzie transferu definitywnego do „Pasów” dołączył Milan Dimun, który związał się z naszym klubem 4-letnim kontraktem.

  Bardzo miło nam ogłosić, że Cracovia wzbogaciła się w kolejnego zawodnika. Na zasadzie transferu definitywnego do "Pasów" dołączył Milan Dimun, który związał się z naszym klubem 4-letnim kontraktem.

  Milan Dimun urodził się 19 września 1996 roku w Koszycach. To w rodzinnej miejscowości rozpoczął swoją karierę piłkarską, grając dla FC VSS Košice, najpierw w drużynie juniorskiej, zanim w marcu 2015 roku został włączony do składu pierwszego zespołu. Zawodnik mierzy 1,86 m i najczęściej gra na pozycji pomocnika. W poprzednim sezonie w drugiej lidze słowackiej zdobył 5 goli w 25 meczach.

  - Jestem Cracovii bardzo wdzięczny, że interesowała się moją osobą i że mogę dołączyć do zespołu. Z pewnością jest to dla mnie krok do przodu i będę się starał dawać z siebie wszystko, by cały czas czynić postępy - powiedział Milan Dimun tuż po podpisaniu kontraktu.

  Milan, witamy w Cracovii!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ