STS z logo na strojach Cracovii!

  07.02.2019
  STS z logo na strojach Cracovii!
  STS – największy bukmacher w Polsce – poszerzył zakres umowy sponsorskiej z Cracovią, dzięki czemu jego logo znajdzie się na rękawku klubowych koszulek. Z tej okazji bukmacher przygotował akcję skierowaną do fanów „Pasów”. Dziś (7 lutego) od godz. 15:00 do 18:00 oraz jutro (8 lutego), kibice będą mieli możliwość dokonania bezpłatnej personalizacji klubowych koszulek.

  Akcja skierowana jest do wszystkich kibiców Cracovii posiadających klubowe koszulki - zarówno te z obecnego, jak i również z poprzednich sezonów. Darmowa personalizacja trykotów - nadruk nazwiska, numeru oraz logo STS, oficjalnego bukmachera klubu - będzie możliwa 7 lutego br. od godz. 15:00 do godz. 18:00 w Oficjalnym Sklepie Cracovii, zlokalizowanym na stadionie Pasów przy ul. Józefa Kałuży 1 (wejście od al. Focha). Będzie to również okazja do spotkania z zawodnikami Cracovii - Filipem Piszczkiem i Michałem Helikiem. Kibice, którzy nie zdążą dzisiaj spersonalizować swoich koszulek, będą mogli to zrobić także w piątek w godzinach otwarcia sklepu.

  STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego, ale również największym prywatnym podmiotem wspierającym rodzimy sport. Po dwóch latach współpracy z Cracovią zdecydowaliśmy się na rozszerzenie zakresu umowy, dzięki czemu logo STS znajdzie się na koszulkach piłkarzy. W dalszym ciągu będziemy także inicjować przedsięwzięcia skierowane do kibiców, bo to oni są najważniejszą częścią świata sportu. Pierwszą wspólną aktywacją jest personalizacji klubowych koszulek, do czego zachęcamy wszystkich kibiców Cracovii - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

  - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trwająca już od dłuższego czasu współpraca pomiędzy Cracovią, a firmą STS wkroczyła w nowy etap. Poszerzenie współpracy jest dowodem wzajemnego szacunku i zaufania, wartości tak bardzo niezbędnych w sporcie. Nowa umowa z największym polskim bukmacherem jest kolejnym krokiem w kierunku budowania silnej Cracovii - mówi wiceprezes klubu, Jakub Tabisz.

  STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski m.in. wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel czy przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatni występ Artura Boruca w kadrze narodowej. Akcje #ZakładSTS znane są już w wielu częściach Polski - STS wsparł m.in. kibiców Górnika Zabrze w przygotowaniu sektorówki w kształcie koszulki Trójkolorowych. W lutym br. roku razem z Jagiellonią Białystok, a w listopadzie br. wspólnie z Pogonią Szczecin bukmacher zorganizował głosowanie na projekt graficzny nowych autokarów klubów.

  Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii, Korony Kielce oraz Anwilu Włocławek, PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa oraz innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu - jest oficjalnym sponsorem Pawła ‘innocenta Mocka oraz Damiana „Nervariena" Ziaji. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

  Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ