Centralna Liga Juniorów U-18

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze 17 12 2 3 34 -19 38
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 2
  • Porażki 3
  • Bramki 34 - 19
2 Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa 17 11 4 2 42 -17 37
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 4
  • Porażki 2
  • Bramki 42 - 17
3 Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin 17 11 3 3 40 -20 36
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 3
  • Porażki 3
  • Bramki 40 - 20
4 Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin 17 11 2 4 37 -24 35
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 2
  • Porażki 4
  • Bramki 37 - 24
5 Korona Kielce - Logo Korona Kielce 17 9 2 6 32 -25 29
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 2
  • Porażki 6
  • Bramki 32 - 25
6 Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk 17 7 3 7 32 -36 24
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 3
  • Porażki 7
  • Bramki 32 - 36
7 Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław 17 7 3 7 43 -38 24
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 3
  • Porażki 7
  • Bramki 43 - 38
8 Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia 17 6 5 6 25 -24 23
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 5
  • Porażki 6
  • Bramki 25 - 24
9 Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok 17 5 7 5 28 -27 22
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 7
  • Porażki 5
  • Bramki 28 - 27
10 Lech Poznań - Logo Lech Poznań 17 5 5 7 30 -27 20
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 5
  • Porażki 7
  • Bramki 30 - 27
11 Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18 17 5 4 8 28 -32 19
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 4
  • Porażki 8
  • Bramki 28 - 32
12 UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź 17 6 1 10 27 -40 19
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 1
  • Porażki 10
  • Bramki 27 - 40
13 Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa 17 4 5 8 20 -32 17
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 5
  • Porażki 8
  • Bramki 20 - 32
14 Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków 17 3 7 7 29 -33 16
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 7
  • Porażki 7
  • Bramki 29 - 33
15 Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze 17 4 4 9 24 -36 16
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 4
  • Porażki 9
  • Bramki 24 - 36
16 Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków 17 1 1 15 14 -55 4
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 15
  • Bramki 14 - 55
Hide all fixtures

Kolejka 30

  • 06.06
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 06.06
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 06.06
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    TBD
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 06.06
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 06.06
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    12:00
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 06.06
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 07.06
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    12:00
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 07.06
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    12:00
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław

Kolejka 29

  • 30.05
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 30.05
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 30.05
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    TBD
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 30.05
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 30.05
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 30.05
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    11:00
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 30.05
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    12:00
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 30.05
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    12:00
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia

Kolejka 28

  • 23.05
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 23.05
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 23.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 23.05
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 23.05
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 23.05
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    16:00
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 24.05
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    12:00
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 24.05
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    12:00
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

Kolejka 27

  • 16.05
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 16.05
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    TBD
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 16.05
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 16.05
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 16.05
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 16.05
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    11:00
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 16.05
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    12:00
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 16.05
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    12:00
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk

Kolejka 26

  • 09.05
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 09.05
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 09.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 09.05
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 09.05
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    12:00
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 10.05
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 10.05
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    12:00
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 10.05
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    12:00
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 25

  • 30.11
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 02.05
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 02.05
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 02.05
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 02.05
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 02.05
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 02.05
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    12:00
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 02.05
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    13:00
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia

Kolejka 24

  • 25.04
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 25.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 25.04
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 25.04
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 25.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 25.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    12:00
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 26.04
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 26.04
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    12:00
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin

Kolejka 23

  • 18.04
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 18.04
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 18.04
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 18.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 18.04
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 18.04
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    TBD
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 18.04
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    12:00
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 18.04
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    13:00
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk

Kolejka 22

  • 11.04
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 11.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 11.04
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    TBD
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 11.04
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 11.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 11.04
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 11.04
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    12:00
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 11.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    12:00
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

Kolejka 21

  • 04.03
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 04.04
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    TBD
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 04.04
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 04.04
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 04.04
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    TBD
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 04.04
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    12:00
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 04.04
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    12:00
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 05.04
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk

Kolejka 20

  • 28.03
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    TBD
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 28.03
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    TBD
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 28.03
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    TBD
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 28.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 28.03
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    TBD
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 28.03
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    TBD
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 28.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    12:00
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 29.03
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    11:30
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia

Kolejka 19

  • 21.03
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    TBD
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 21.03
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    TBD
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 21.03
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    TBD
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 21.03
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    TBD
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 21.03
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    12:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 21.03
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    15:00
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 22.03
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    12:00
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 22.03
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    12:00
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze

Kolejka 18

  • 14.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    TBD
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 14.03
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    11:00
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 14.03
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    12:00
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 14.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    12:00
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 14.03
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    12:00
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 15.03
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    11:00
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 15.03
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    12:00
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 15.03
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    12:15
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 17

  • 07.03
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-3
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 07.03
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-4
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 07.03
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    4-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 07.03
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-3
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 07.03
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    1-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 07.03
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-1
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 08.03
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-0
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 08.03
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-5
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok

Kolejka 16

  • 23.11
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    3-2
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 23.11
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    3-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 23.11
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    3-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 23.11
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-3
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 23.11
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    2-0
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 23.11
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    1-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 24.11
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-2
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 24.11
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-0
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 15

  • 16.11
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    4-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 16.11
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 16.11
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    0-0
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 16.11
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    4-2
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 16.11
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    1-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 17.11
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    3-2
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 17.11
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    2-2
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 17.11
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin

Kolejka 14

  • 09.11
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    3-3
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 09.11
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    3-2
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 09.11
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    2-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 09.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-5
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 09.11
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-3
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 09.11
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    1-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 10.11
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    0-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 10.11
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-2
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 13

  • 27.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    3-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 30.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    0-2
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 30.10
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    1-5
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 30.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    1-1
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 30.10
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-1
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 31.10
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 02.11
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    0-1
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 03.11
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    4-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 12

  • 26.10
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    3-2
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 26.10
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    0-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 26.10
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    0-3
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 27.10
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-3
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 27.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-2
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 27.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-3
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 27.10
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    0-3
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 27.10
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin

Kolejka 11

  • 19.10
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-3
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 19.10
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    3-2
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 19.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    3-1
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 19.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 19.10
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    4-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 20.10
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    2-3
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 20.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-1
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 20.10
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    0-4
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze

Kolejka 10

  • 12.10
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    2-0
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 12.10
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    1-1
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 12.10
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    5-1
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 12.10
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    2-1
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 13.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-2
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 13.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-4
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 13.10
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    0-2
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 23.10
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

Kolejka 9

  • 03.10
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    0-0
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 05.10
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    4-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 05.10
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    3-1
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 05.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    2-1
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 05.10
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 05.10
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    1-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 05.10
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    1-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 06.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    3-1
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze

Kolejka 8

  • 27.09
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    0-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 28.09
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    0-0
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 28.09
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    1-1
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 28.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-2
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 28.09
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    0-4
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 28.09
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    1-3
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 28.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-1
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 29.09
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    0-3
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce

Kolejka 7

  • 21.09
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    3-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 21.09
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-2
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 21.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 21.09
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    0-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 22.09
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    0-1
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 22.09
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    1-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 21.11
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    0-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 22.11
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    1-3
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań

Kolejka 6

  • 14.09
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    2-1
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 14.09
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    2-0
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 14.09
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    4-0
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 14.09
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    1-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 14.09
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    1-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 14.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-1
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 15.09
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 15.09
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-2
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź

Kolejka 5

  • 07.09
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    3-1
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 07.09
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 07.09
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    1-0
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 07.09
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    3-2
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 07.09
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    4-2
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 07.09
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    3-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 08.09
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    3-2
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 08.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-5
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 4

  • 30.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-2
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 30.08
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    4-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 31.08
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    3-1
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 31.08
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-1
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 31.08
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    5-1
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 31.08
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    3-2
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 01.09
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    0-3
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 11.09
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    2-3
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

Kolejka 3

  • 24.08
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    4-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 24.08
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-3
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 24.08
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-3
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 25.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-2
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 25.08
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-5
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 25.08
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    2-2
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 25.08
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    3-0
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 24.11
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    7-0
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin

Kolejka 2

  • 17.08
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    4-0
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 17.08
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    3-2
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 17.08
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    1-3
    Korona Kielce - Logo Korona Kielce
  • 17.08
    Escola Varsovia Warszawa Escola Varsovia Warszawa - Logo
    1-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 17.08
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    5-1
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 17.08
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    3-0
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 18.08
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    6-6
    Lechia Gdańsk - Logo Lechia Gdańsk
  • 18.08
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    0-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 1

  • 09.08
    Korona Kielce Korona Kielce - Logo
    2-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 10.08
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    2-1
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 10.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-3
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 10.08
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    2-0
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 10.08
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-3
    Escola Varsovia Warszawa - Logo Escola Varsovia Warszawa
  • 11.08
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    2-6
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 11.08
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Logo
    0-3
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 11.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    0-5
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ