dodano: 2015-01-08 14:20:00

Trwa sprzedaż karnetów WIOSNA 2017 i biletów na najbliższe mecze!

Zapraszamy do Punktów Obsługi Kibica przy stadionie Cracovii (ulica Józefa Kałuży 1)! W kasach czekają na Ciebie karnety, dzięki którym zobaczysz wszystkie domowe mecze "Pasów" tej wiosny, a także bilety na dwa ostatnie domowe starcia naszej drużyny w sezonie zasadniczym ze Śląskiem Wrocław i Legią Warszawa.

Trwa sprzedaż karnetów WIOSNA 2017! Gorąco zachęcamy, by czym prędzej wybrać się do Punktów Obsługi Kibica (ul. Józefa Kałuży 1), by zaopatrzyć się w abonament, który pozwoli nam zobaczyć z trybun wszystkie pozostałe domowe mecze naszej drużyny w sezonie 2016/17, czyli spotkania reszty sezonu zasadniczego oraz fazy finałowej. Oznacza to 8 lub 9 meczów w zależności od zajętego miejsca w tabeli na koniec sezonu zasadniczego.

Dlaczego zdecydować się na kupno karnetu? Powodów jest aż nadto! Po pierwsze, karnet pozwala Ci zaoszczędzić, będąc o wiele tańszą opcją niż kupowanie pojedynczych biletów na mecze (twarde dowody w poniższych cennikach). Po drugie, z karnetem w portfelu masz pewność, że będziesz mógł śledzić poczynania naszych piłkarzy ze stałego, wybranego przez siebie miejsca. Co więcej, wykupując abonament wiesz, że nie stracisz ani minuty meczu, czekając w kolejce po bilety.

CENY KARNETÓW

Zdecydowaliśmy się utrzymać niezwykle atrakcyjne ceny karnetów  także na wiosnę sezonu 2016/17 LOTTO Ekstraklasy. W efekcie mamy jedne z najniższych w całej lidze! Jakby tego było mało, nie zapominamy o dotychczasowych karnetowiczach - 10% zniżki na zakup karnetu otrzymają WSZYSCY Ci kibice, którzy byli w posiadaniu karnetu JESIEŃ 2016!

GODZINY OTWARCIA PUNKTU OBSŁUGI KIBICA (ul. Józefa Kałuży 1) W NAJBLIŻSZYCH DNIACH

20.03.2017 (poniedziałek): 10:00 - 20:00

21.03.2017 (wtorek): 10:00 - 20:00

22.03.2017 (środa): 10:00 - 20:00

23.03.2017 (czwartek): 10:00 - 20:00

24.03.2017 (piątek): 10:00 - 20:00

25.03.2017 (sobota): 10:00 - 16:00

26.03.2017 (niedziela): 10:00 - 16:00

PROMOCJE DLA KOBIET, DZIECI, STUDENTÓW, SENIORÓW I RODZIN

Oczywiście nie zapominamy o specjalnych cenach dla studentów, kobiet i dzieci do dwunastego roku życia, a także seniorów, czy rodzin. I tak:

Promocja: DLA KOBIET. Wzorem lat ubiegłych, kobiety zapłacą za bilet na wybrany mecz symboliczną złotówkę.  Promocja dotyczy wyłącznie wejściówek na sektor I. Istnieje również możliwość nabycia karnetu na sektor I za jedyne 9 zł.

Promocja: DLA DZIECI DO DWUNASTEGO ROKU ŻYCIA. Wzorem lat ubiegłych, dzieci do dwunastego roku życia zapłacą za bilet na wybrany mecz symboliczną złotówkę, oczywiście pod warunkiem przyjścia z prawnym opiekunem.  Promocja dotyczy wyłącznie wejściówek na sektor I. Istnieje również możliwość nabycia karnetu na sektor I za jedyne 9 zł.

Promocja: KARNET DLA RODZINY. Promocja polega na obniżeniu o 50% ceny karnetów dla mamy oraz dzieci w sytuacji gdy karnet kupuje również tata. "Głowa rodziny" kupuje karnet w normalnej cenie, a jego dzieci oraz partnerka w cenie obniżonej o 50 procent. WAŻNE: Promocja nie obejmuje karnetów na sektory I oraz VIP, ponadto wiek dziecka nie może przekraczać 12 roku życia.

Promocja: DLA STUDENTÓW. Tradycyjnie studenci wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 5 zł; wystarczy przy zakupie wejściówki okazać aktualną legitymację studencką. Promocja dotyczy wyłącznie biletów na sektor I.

Promocja: BILET 65+. To promocja dedykowana tym kibicom Cracovii, którzy ukończyli 65. rok życia. Od teraz za swój bilet na dowolny sektor (poza sektorem VIP i SKY BOX) zapłacą jedyne 5 zł. Istnieje również możliwość nabycia karnetu za jedyne 45 zł.

Promocja: ZADEBIUTUJ NA CRACOVII. To promocja dedykowana nowym kibicom "Pasów". Bilet na pierwszy w życiu mecz na stadionie "Pasów" kosztuje symboliczną złotówkę (obowiązuje wyłącznie na sektor I).

KILKA NIEZBĘDNYCH INFORMACJI

Aby wejść na stadion Cracovii należy być zarejestrowanym w naszej bazie danych (dotyczy tych kibiców, którzy jeszcze tego nie uczynili). Aby zarejestrować się w naszej bazie, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty (lub jakikolwiek dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. prawo jazdy, paszport, czy legitymację studencką).

W przypadku osoby niepełnoletniej, która nie posiada żadnego dokumentu z numerem PESEL (oraz ze zdjęciem) konieczna jest obecność prawnego opiekuna, który potwierdzi dane personalne i poda numer PESEL.

Obcokrajowcy chcący obejrzeć mecz na stadionie Cracovii muszą posiadać przy rejestracji w bazie danych jakikolwiek dokument ze zdjęciem (np. paszport, prawo jazdy, ID).

Rejestracja odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy ulicy Kałuży.

Zakup biletów przez Internetową Strefę Kibica jest możliwy wyłącznie w przypadku posiadania Karty Kibica.

Zachęcamy, by na mecze Cracovii przychodzić odpowiednio wcześniej. Bramy stadionu otwieramy już na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Uwaga: Wybierając się na mecz pamiętaj o bilecie oraz Karcie Kibica gdyż nie ma możliwości wydania duplikatów. W przypadku braku zakupionego wcześniej biletu konieczne będzie nabycie nowej wejściówki.

Jednocześnie informujemy, że zakupiony przed sezonem (lub na jego początku) karnet CAŁY obowiązuje na wszystkie wiosenne mecze Cracovii #NaStadionie (także te w fazie finałowej).

Linki