dodano: 2015-01-08 14:20:00

Trwa sprzedaż karnetów i biletów w nowym systemie! Zapraszamy na bilety.cracovia.pl

24 listopada o godzinie 18:00 gramy kolejne spotkanie ligowe #NaStadionie, mierząc się z Lechią Gdańsk! Pojawże się i Ty na trybunach i kibicujże "Pasom"!

Bilety i karnety są dostępne:

1) przez Internet na bilety.cracovia.pl

2) w Punktach Obsługi Kibica przy stadionie (ul. Józefa Kałuży 1 w Krakowie) (pon-pt: 10:00-18:00, sb-nd: 10:00-16:00)

3) w wybranych salonikach sieci Kolporter:

- Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

- Kraków, Galeria Bronowice (Auchan), ul. Stawowa 61

- Kraków, Centrum Handlowe Serenada, ul. Bora-Komorowskiego 41

- Kraków, Market Budowlany OBI, ul. Bora-Komorowskiego 31

- Kraków, Centrum Handlowe M1, al. Pokoju 67

- Tarnów, Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149

- Miechów, Galeria Miechowska, ul. Sienkiewicza 14

Ważna informacja dla wszystkich osób, które chcą zakupić karnet lub bilet na mecze Cracovii na sektor VIP. W vipowskie abonamenty i wejściówki można zaopatrzyć się wyłącznie w recepcji VIP #NaStadionie "Pasów". Zapraszamy do recepcji VIP od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00. Wejście od strony ulicy Józefa Kałuży 1.

Pakiety biletowe na mecze z Lechią Gdańsk i Koroną Kielce!

Ustrzel z nami dublet! Specjalnie na dwa najbliższe mecze na "Ziemi Świętej" przygotowaliśmy pakiet biletowy, który za niższą cenę pozwoli Ci dwukrotnie przeżyć sportowe emocje #NaStadionie przy ul. Józefa Kałuży 1! W pakiecie wejściówkę na mecz z Koroną Kielce dostaniesz 50% taniej!

Tak oto przedstawia się cennik pakietów biletowych (promocja dotyczy tylko biletów normalnych):

WAŻNE: z oferty pakietowej mogą skorzystać wyłącznie posiadacze Kart Kibica, a zakupiony pakiet będzie automatycznie nabijany na Kartę. Jednocześnie przypominamy, iż Kartę Kibica można wyrobić tylko w Punkcie Obsługi Kibica nr 1 zlokalizowanym przy ul. Józefa Kałuży 1.

Jeżeli masz już bilet na najbliższy mecz z Lechią to nic straconego! Przyjdźże do Punktu Obsługi Kibica i kup wejściówkę na spotkanie z Koroną 50% taniej. Aby tego dokonać dajemy Ci czas do 23 listopada. W tym przypadku również musisz być posiadaczem Karty Kibica.

Nie zwlekajże i kupże pakiet już teraz!

UWAGA KARNETOWICZE Z SEZONU 2016/17. WAŻNE!

Jeśli chodzi o Wasze pierwsze skorzystanie z serwisu bilety.cracovia.pl, logując się podajecie Wasz nr PESEL (np. 77110199999) oraz nazwisko z dużych liter (np. KOWALSKI) jako hasło. W przypadku jakichkolwiek utrudnień, nie martwcie się - Wasze miejsca #NaStadionie są zarezerwowane, a wszelką pomoc uzyskacie pod adresem mailowym bilety@cracovia.pl lub numerem telefonu 694 464 557.

Masz już Kartę Kibica Cracovii? Przeczytaj koniecznie!

Bardzo się cieszymy, że już w poprzednich sezonach byliście posiadaczami Kart Kibica Cracovii. W związku z wprowadzeniem nowego systemu sprzedaży biletów prosimy Was o jednorazowe przybycie do Punktu Obsługi Kibica w celu aktywacji Waszych kart w nowym systemie!

Przed aktywacją Karty Kibica, każdy kto dokona zakupu biletu/karnetu przez Internet, dostanie wersję do wydruku w formacie PDF dostępną w serwisie bilety.cracovia.pl. Oczywiście wydrukowany bilet/karnet będzie upoważniał do wstępu na stadion Cracovii aż do momentu aktywacji Karty Kibica. Po aktywacji Karty Kibica w Punkcie Obsługi Kibica zakupiony przez Internet bilet/karnet w wersji do wydruku zostanie zablokowany, a Wasz karnet/bilet będzie automatycznie kodowany na Karcie Kibica. Będzie to dodatkowe ułatwienie dla Was, gdyż nie będzie potrzeby drukowania biletu/karnetu przed każdym meczem!

Mając starą Kartę Kibica, już od piątku będzie można zakupić nową. Stare karty będą aktywne do 30 czerwca 2018 roku. Nowe Karty Kibica będą terminowe. Standardowe karty będą ważne przez 3 lata, z kolei karty VIP przez rok.

Nie masz jeszcze Karty Kibica, ale chcesz kupić karnet przez Internet? Teraz możesz to zrobić!

Mamy dla Ciebie kolejne ułatwienie! Nawet jeżeli nie posiadasz jeszcze Karty Kibica Cracovii, możesz kupić karnet online! Podczas zakupu interesującego Cię karnetu złóż także wniosek o Kartę Kibica! Po dokonaniu zakupu otrzymasz swój karnet w wersji PDF podobnie jak w sytuacji opisanej powyżej, a Twoja Karta Kibica będzie czekała na odbiór w Punkcie Obsługi Kibica. W momencie odbioru karnet zostanie nabity na Kartę Kibica, a wersja papierowa przestanie działać.

UWAGA: Karta Kibica jest wciąż niezbędna do zakupu karnetu na mecze Cracovii! Po pewnym czasie karnety w wersji PDF zostaną zablokowane i nie będzie z nimi możliwości wejścia na stadion! O ostatecznym terminie blokady karnetów w wersji PDF poinformujemy z dużym wyprzedzeniem, tak aby każdy posiadacz karnetu miał czas na odbiór i aktywację swojej Karty Kibica.

Co zrobić, jeżeli jestem osobą uprawnioną do zniżki (dotyczy osób niepełnosprawnych i studentów)?

Osoby niepełnosprawne, aby mieć możliwość zakupu biletów ulgowych przez Internet, proszone są o jednorazowe przybycie do Punku Obsługi Kibica. Osoby te po weryfikacji zostaną dodane do specjalnej puli w systemie, co umożliwi im w przyszłości zakup biletu ze zniżką online.

Studenci, aby mieć możliwość zakupu biletu studenckiego na sektor I przez Internet, również proszeni są o jednorazowe pojawienie się w Punkcie Obsługi Kibica. Po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej osoby te zostaną dodane do specjalnej puli, która umożliwi im zakup biletu ze zniżką online.

Wszystkie inne osoby uprawnione do zniżki nie muszą pojawiać się w Punkcie Obsługi Kibica, jeśli chcą zakupić bilet online.

CENNIK

KARNET "CAŁY"

Da Ci możliwość obejrzenia WSZYSTKICH spotkań sezonu 2016/17 LOTTO EKSTRAKLASY oraz PUCHARU POLSKI, jakie zostaną rozegrane na stadionie Cracovii, w tym także tych rundy finałowej! Pamiętaj o tym, że posiadanie karnetu daje Ci możliwość zajęcia swojego stałego, ulubionego miejsca na stadionie "Pasów"!

PROMOCJE DLA KOBIET, DZIECI, STUDENTÓW I SENIORÓW

Oczywiście nie zapominamy o specjalnych cenach dla studentów, kobiet i dzieci do dwunastego roku życia, a także seniorów. I tak:

Promocja: DLA KOBIET. Wzorem lat ubiegłych, kobiety zapłacą za bilet na mecz symboliczną złotówkę. Promocja dotyczy wyłącznie wejściówek na sektor I. Istnieje również możliwość nabycia karnetu na sektor I za jedyne 9 zł (karnet JESIEŃ) oraz 18 zł (karnet CAŁY)

Promocja: DLA DZIECI DO DWUNASTEGO ROKU ŻYCIA. Wzorem lat ubiegłych, dzieci do dwunastego roku życia zapłacą za bilet na mecz symboliczną złotówkę, oczywiście pod warunkiem przyjścia z prawnym opiekunem. Promocja dotyczy wyłącznie wejściówek na sektor I. Istnieje również możliwość nabycia karnetu na sektor I za jedyne 9 zł (karnet JESIEŃ) oraz 18 zł (karnet CAŁY)

Promocja: DLA UCZNIÓW OD TRZYNASTEGO ROKU ŻYCIA. To nowa promocja #NaStadionie! Już teraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich mogą oglądać mecze na sektorze I za 5 zł.

Promocja: DLA STUDENTÓW. Tradycyjnie studenci wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 5 zł; wystarczy przy zakupie wejściówki okazać aktualną legitymację studencką. Promocja dotyczy wyłącznie biletów na sektor I.

Promocja: BILET 65+. To promocja dedykowana tym kibicom Cracovii, którzy ukończyli 65. rok życia. Od teraz za swój bilet na dowolny sektor (poza sektorem VIP i SKY BOX) zapłacą jedyne 5 zł. Istnieje również możliwość nabycia karnetu za jedyne 45 zł (karnet JESIEŃ) oraz 90 zł (karnet CAŁY).