Pasiasty raport z wypożyczeń

02.05.2017
    Kolejny ligowy weekend naszych wypożyczonych piłkarzy za nimi. Poniżej prezentujemy poczynania zawodników „Pasów”, którzy obecnie reprezentują barwy innych klubów.

Kolejny ligowy weekend naszych wypożyczonych piłkarzy za nimi. Poniżej prezentujemy poczynania zawodników "Pasów", którzy obecnie reprezentują barwy innych klubów.

Krzysztof Szewczyk (Stomil Olsztyn):

Pierwszoligowy Stomil Olsztyn, do którego wypożyczony jest nasz napastnik, zremisował na własnym stadionie z Pogonią Siedlce 1:1, a „Szewa" obejrzał całe spotkanie z ławki rezerwowych.

Mateusz Wdowiak (Sandecja Nowy Sącz):

Sandecja coraz śmielej kroczy w kierunku LOTTO Ekstraklasy. W ostatniej kolejce drużyna z Nowego Sącza pokonała jednego z głównych rywali w walce o awans - Chojniczankę Chojnice 2:1, Wdowiak rozegrał pełne 90 minut.

Adam Wilk (Legionovia Legionowo):

Mimo prowadzenia w meczu z Bełchatowem drugoligowa Legionovia ostatecznie przegrała z drużyną GKS-u 2:3. Wilk rozegrał całe spotkanie w bramce ekipy z Legionowa.

Szymon Kiebzak (Garbarnia Kraków):

Mecz Garbarni z Podlasiem Biała Podlaska w III lidze zaplanowany na 29 kwietnia został przełożony na inny termin.

Florin Bejan (Concordia Chiajna):

Drużyna naszego obrońcy zremisowała bezbramkowo z CSM Jassy w ramach rozgrywek rumuńskiej ekstraklasy, a sam Bejan został zmieniony w 54. minucie spotkania.

Anton Karachanakov (Beroe Stara Zagora):

W kolejnym ligowym meczu ekipa Beroe pokonała na wyjeździe Lokomotiv G. Oryahovitsa 1:0, jednak Anton nie znalazł się w osiemnastce na to spotkanie.