Mecz przyjaźni z Sandecją na remis

21.10.2017
    Dzisiejszy mecz przyjaźni między Cracovią a Sandecją Nowy Sącz w ramach 13. kolejki Lotto Ekstraklasy kończy się remisem.

Podobnie jak w meczu z Pogonią Cracovia wyszła dziś szybko na prowadzenie, gdy w 9. minucie do sieci trafił Michał Helik. W pierwszej połowie więcej okazji stwarzali sobie później zawodnicy Sandecji, schodziliśmy jednak na przerwę, wygrywając 1:0. Druga połowa była wyrównana, a od 75. minuty "Pasy" grały w przewadze. Niestety, chwila braku koncentracji tuż przed końcem meczu pozwoliła gospodarzom zdobyć bramkę i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Był to pierwszy mecz przyjaźni między Cracovią a Sandecją na szczeblu ekstraklasowym.

Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1 (0:1)