Pasiasty raport z wypożyczeń

25.04.2017
    Sprawdź, jak poradzili sobie ostatnio nasi zawodnicy wypożyczeni do innych klubów.

Krzysztof Szewczyk (Stomil Olsztyn):

„Szewa" znalazł się w osiemnastce meczowej na ostatnie spotkanie, ale nie zagrał ani minuty. W 27. kolejce Nice I Ligi Stomil zremisował na wyjeździe 2:2 z GKS-em Tychy i zajmuje 12. miejsce w tabeli.

Mateusz Wdowiak (Sandecja Nowy Sącz):

Sandecja pokonała u siebie Chrobrego Głogów 1:0 i obecnie jest liderem Nice I ligi, a Mateusz rozegrał pełne 90 minut w barwach nowosądeckiego klubu.

Adam Wilk (Legionovia Legionowo):

Odkąd Adam Wilk zadebiutował w bramce Legionovii w pierwszym wiosennym meczu z Olimpią Zambrów, do tej pory miejsca w podstawowej jedenastce nie oddał. W ostatniej kolejce II ligi Legionovia przegrała na własnym stadionie 1:2 z Wartą Poznań i zajmuje 9. miejsce w tabeli.

Szymon Kiebzak (Garbarnia Kraków):

W 25. kolejce III ligi wyjazdowy mecz Garbarni z Wierną Małogoszcz został przełożony na inny termin. Natomiast dwie kolejki temu Garbarnia wygrała na wyjeździe z JKS 1909 Jarosław 2:0, a „Kiebzi" pojawił się na murawie w 75. minucie spotkania.

Florin Bejan (Concordia Chiajna)

Nasz obrońca w barwach Concordii rozegrał 90 minut w ostatniej kolejce. Jego drużyna bezbramkowo zremisowała z FC Voluntari i po 7 kolejkach w grupie spadkowej ekstraklasy rumuńskiej zajmuje 7. miejsce z 16 punktami.

Anton Karachanakov (Beore Stara Zagora):

Broniąca się przed spadkiem z bułgarskiej ekstraklasy drużyna Antona podzieliła się punktami po bezbramkowym remisie z Neftohimik Burgas. Nasz pomocnik nie znalazł się w meczowej osiemnastce na to spotkanie.