Małopolska Liga Trampkarzy 2008

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków 18 18 0 0 112 -12 54
  • Mecze 18
  • Zwycięstwa 18
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 112 - 12
2 Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14 18 17 0 1 112 -21 51
  • Mecze 18
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 112 - 21
3 Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki 19 11 3 5 67 -38 36
  • Mecze 19
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 3
  • Porażki 5
  • Bramki 67 - 38
4 Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków 16 8 2 6 68 -30 26
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 2
  • Porażki 6
  • Bramki 68 - 30
5 Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków 17 7 2 8 62 -40 23
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 2
  • Porażki 8
  • Bramki 62 - 40
6 Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz 15 7 1 7 25 -36 22
  • Mecze 15
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 1
  • Porażki 7
  • Bramki 25 - 36
7 Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków 17 6 2 9 33 -56 20
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 2
  • Porażki 9
  • Bramki 33 - 56
8 Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec 17 5 1 11 42 -77 16
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 1
  • Porażki 11
  • Bramki 42 - 77
9 AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów 14 4 2 8 42 -56 14
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 2
  • Porażki 8
  • Bramki 42 - 56
10 ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów 11 3 2 6 11 -40 11
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 2
  • Porażki 6
  • Bramki 11 - 40
11 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka 18 3 1 14 29 -132 10
  • Mecze 18
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 1
  • Porażki 14
  • Bramki 29 - 132
12 Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka 17 2 2 13 17 -64 8
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 2
  • Porażki 13
  • Bramki 17 - 64
Hide all fixtures

Kolejka 22

  • 14.05
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-0
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 14.05
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    17-1
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 14.05
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    9-0
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 15.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-1
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 15.05
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    22-0
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec

Kolejka 21

  • 07.05
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    2-5
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 08.05
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    1-7
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14
  • 08.05
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    1-1
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 08.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    10-0
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów

Kolejka 20

  • 03.05
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    7-0
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 03.05
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    5-3
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 04.05
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    3-1
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 11.05
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    3-2
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki

Kolejka 19

  • 30.04
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    1-6
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 30.04
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    1-3
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14
  • 08.05
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    3-2
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 18.05
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-0
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 18

  • 23.04
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    1-1
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 24.04
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    4-3
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 24.04
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    0-4
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 24.04
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    2-6
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14

Kolejka 17

  • 12.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    0-3
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 14.04
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    10-0
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 14.04
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-2
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 14.04
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    1-4
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 16.04
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    3-4
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14

Kolejka 16

  • 09.04
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    4-5
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 10.04
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 10.04
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    1-5
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 26.04
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    TBD
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów

Kolejka 15

  • 03.04
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    3-2
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 07.04
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    0-2
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 20.04
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    4-4
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 08.06
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    TBD
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14

Kolejka 14

  • 26.03
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    0-4
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 26.03
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    3-0
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 27.03
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    3-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 22.05
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    TBD
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów

Kolejka 13

  • 11.11
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    1-5
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 12.11
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    2-11
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 13.11
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-5
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 14.11
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    2-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 14.11
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    3-0
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków

Kolejka 12

  • 06.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    6-3
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 06.11
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    5-2
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 06.11
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    4-0
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 07.11
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    2-4
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 07.11
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    4-2
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14

Kolejka 11

  • 29.10
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    3-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 30.10
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    0-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 30.10
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    10-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 30.10
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    0-4
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 31.10
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    2-2
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków

Kolejka 10

  • 23.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    13-1
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 24.10
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    8-1
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 24.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-7
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 24.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-1
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 27.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    5-0
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków

Kolejka 9

  • 15.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    2-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 16.10
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    1-10
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 16.10
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    0-4
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14
  • 17.10
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    2-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 17.10
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    3-2
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 19.10
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    1-6
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 8

  • 08.10
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    2-9
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 09.10
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    3-5
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 09.10
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    7-0
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 09.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    2-1
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 10.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    20-0
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 7

  • 02.10
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    3-5
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 02.10
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    2-7
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14
  • 02.10
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    3-0
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 03.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    1-6
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 04.10
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    4-0
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków

Kolejka 6

  • 25.09
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    13-0
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 25.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-4
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 26.09
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    0-2
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 29.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    6-0
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 02.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    6-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 5

  • 18.09
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    4-1
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 18.09
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    1-2
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 30.09
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    6-5
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 10.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    3-1
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 13.11
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    5-2
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki

Kolejka 4

  • 11.09
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    2-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 11.09
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    1-3
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 12.09
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    4-2
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 12.09
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    10-1
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 12.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 3

  • 04.09
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    3-1
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 04.09
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    0-6
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 04.09
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 04.09
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    2-3
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 18.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    0-3
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 2

  • 31.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-8
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 31.08
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    0-4
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 01.09
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    10-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 01.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    9-0
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 08.09
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    1-2
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki

Kolejka 1

  • 27.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    0-4
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14
  • 28.08
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    10-0
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 28.08
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    2-0
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 28.08
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    4-4
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 30.08
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    4-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ