Małopolska Liga Trampkarzy 2008

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków 11 11 0 0 70 -5 33
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 70 - 5
2 Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14 11 10 0 1 75 -9 30
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 75 - 9
3 Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki 11 8 1 2 43 -21 25
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 1
  • Porażki 2
  • Bramki 43 - 21
4 Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków 11 7 1 3 54 -21 22
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 1
  • Porażki 3
  • Bramki 54 - 21
5 Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków 11 4 1 6 34 -32 13
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 1
  • Porażki 6
  • Bramki 34 - 32
6 AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów 11 4 1 6 34 -42 13
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 1
  • Porażki 6
  • Bramki 34 - 42
7 Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec 11 4 1 6 27 -36 13
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 1
  • Porażki 6
  • Bramki 27 - 36
8 Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków 11 4 1 6 18 -33 13
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 1
  • Porażki 6
  • Bramki 18 - 33
9 Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz 11 4 1 6 15 -34 13
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 1
  • Porażki 6
  • Bramki 15 - 34
10 ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów 11 3 2 6 11 -40 11
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 2
  • Porażki 6
  • Bramki 11 - 40
11 Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka 11 1 1 9 11 -36 4
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 9
  • Bramki 11 - 36
12 MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka 11 1 0 10 15 -98 3
  • Mecze 11
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 10
  • Bramki 15 - 98
Hide all fixtures

Kolejka 13

  • 11.11
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    1-5
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 12.11
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    2-11
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 13.11
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-5
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 14.11
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    2-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 14.11
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    3-0
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków

Kolejka 12

  • 06.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    6-3
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 06.11
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    5-2
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 06.11
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    4-0
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 07.11
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    2-4
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 07.11
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    4-2
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14

Kolejka 11

  • 29.10
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    3-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 30.10
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    0-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 30.10
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    10-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 30.10
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    0-4
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 31.10
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    2-2
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków

Kolejka 10

  • 23.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    13-1
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 24.10
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    8-1
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 24.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    0-7
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 24.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-1
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 27.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    5-0
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków

Kolejka 9

  • 15.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    2-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 16.10
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    1-10
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 16.10
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    0-4
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14
  • 17.10
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    2-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 17.10
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    3-2
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 19.10
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    1-6
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 8

  • 08.10
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    2-9
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 09.10
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    3-5
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 09.10
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    7-0
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 09.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    2-1
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 10.10
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    20-0
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 7

  • 02.10
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    3-5
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 02.10
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    2-7
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14
  • 02.10
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    3-0
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 03.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    1-6
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 04.10
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    4-0
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków

Kolejka 6

  • 25.09
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    13-0
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 25.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-4
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 26.09
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    0-2
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 29.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    6-0
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 02.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    6-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 5

  • 18.09
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    4-1
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 18.09
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    1-2
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 30.09
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    6-5
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 10.10
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    3-1
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 13.11
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    5-2
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki

Kolejka 4

  • 11.09
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    2-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 11.09
    Sportowiec Modlniczka Sportowiec Modlniczka - Logo
    1-3
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 12.09
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    4-2
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 12.09
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    10-1
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 12.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    2-1
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 3

  • 04.09
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    3-1
    Krakus Kraków - Logo Krakus Kraków
  • 04.09
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo
    0-6
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 04.09
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    1-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 04.09
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    2-3
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 18.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    0-3
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków

Kolejka 2

  • 31.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-8
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 31.08
    Krakus Kraków Krakus Kraków - Logo
    0-4
    AP 21 Chrzanów - Logo AP 21 Chrzanów
  • 01.09
    Cracovia U-14 Cracovia U-14 - Logo
    10-0
    Sandecja Nowy Sącz - Logo Sandecja Nowy Sącz
  • 01.09
    Hutnik Kraków Hutnik Kraków - Logo
    9-0
    Garbarnia Kraków - Logo Garbarnia Kraków
  • 08.09
    Wisła Czarny Dunajec Wisła Czarny Dunajec - Logo
    1-2
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki

Kolejka 1

  • 27.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    0-4
    Cracovia U-14 - Logo Cracovia U-14
  • 28.08
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    10-0
    MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Logo MKS Babia Góra Sucha Beskidzka
  • 28.08
    Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Logo
    2-0
    Sportowiec Modlniczka - Logo Sportowiec Modlniczka
  • 28.08
    AP 21 Chrzanów AP 21 Chrzanów - Logo
    4-4
    Wisła Czarny Dunajec - Logo Wisła Czarny Dunajec
  • 30.08
    Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków - Logo
    4-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ