3 Liga, gr. IV - sezon 2022/2023

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów 17 11 4 2 27 -12 37
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 4
  • Porażki 2
  • Bramki 27 - 12
2 Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik 17 10 5 2 25 -9 35
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 5
  • Porażki 2
  • Bramki 25 - 9
3 Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków 17 10 4 3 36 -16 34
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 4
  • Porażki 3
  • Bramki 36 - 16
4 Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola 17 11 1 5 30 -18 34
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 1
  • Porażki 5
  • Bramki 30 - 18
5 Cracovia II - Logo Cracovia II 17 10 3 4 38 -20 33
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 3
  • Porażki 4
  • Bramki 38 - 20
6 Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski 17 10 2 5 27 -21 32
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 2
  • Porażki 5
  • Bramki 27 - 21
7 Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce 17 6 6 5 31 -20 24
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 6
  • Porażki 5
  • Bramki 31 - 20
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 7 3 7 25 -24 24
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 3
  • Porażki 7
  • Bramki 25 - 24
9 Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica 17 6 5 6 26 -26 23
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 5
  • Porażki 6
  • Bramki 26 - 26
10 Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska 17 5 7 5 20 -20 22
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 7
  • Porażki 5
  • Bramki 20 - 20
11 Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm 17 5 4 8 25 -24 19
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 4
  • Porażki 8
  • Bramki 25 - 24
12 ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów 17 5 4 8 18 -38 19
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 4
  • Porażki 8
  • Bramki 18 - 38
13 Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa 17 5 3 9 25 -38 18
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 3
  • Porażki 9
  • Bramki 25 - 38
14 Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin 17 5 1 11 24 -29 16
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 1
  • Porażki 11
  • Bramki 24 - 29
15 NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ 17 4 4 9 18 -27 16
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 4
  • Porażki 9
  • Bramki 18 - 27
16 Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec 17 5 1 11 15 -29 16
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 1
  • Porażki 11
  • Bramki 15 - 29
17 KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica 17 3 4 10 19 -35 13
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 4
  • Porażki 10
  • Bramki 19 - 35
18 Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz 17 3 3 11 19 -42 12
  • Mecze 17
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 3
  • Porażki 11
  • Bramki 19 - 42

Rozegrane

Kolejka 17

  • 19.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 19.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-2
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
    Relacja z meczu
  • 19.11
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    3-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 19.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    5-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 19.11
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    3-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 19.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-2
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków
  • 19.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 19.11
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-1
    Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin
  • 19.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów

Kolejka 16

  • 11.11
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 12.11
    Wieczysta Kraków Wieczysta Kraków - Logo
    3-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 12.11
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-3
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 12.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 12.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    4-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
    Relacja z meczu
  • 12.11
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    3-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 12.11
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 13.11
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 13.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 15

  • 05.11
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    8-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 05.11
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    2-1
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków
  • 05.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    4-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 05.11
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 05.11
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 05.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-3
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 05.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 06.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-7
    Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin
  • 06.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    0-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów

Kolejka 14

  • 29.10
    Wieczysta Kraków Wieczysta Kraków - Logo
    1-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 29.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
    Relacja z meczu
  • 29.10
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    1-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 29.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 29.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    3-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 29.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 29.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 30.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-3
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 30.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-2
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 13

  • 22.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 22.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    3-2
    Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin
  • 22.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-0
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 22.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 22.10
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 22.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 23.10
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-1
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków
  • 23.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 23.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu

Kolejka 12

  • 15.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    3-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
    Relacja z meczu
  • 15.10
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    0-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 15.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 15.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 15.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 15.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 15.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-1
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków
  • 16.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    3-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 16.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    1-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 11

  • 08.10
    Wieczysta Kraków Wieczysta Kraków - Logo
    4-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 08.10
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    5-2
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 08.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    0-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 08.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 08.10
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 08.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-0
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 08.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-0
    Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin
  • 08.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 09.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 10

  • 01.10
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    3-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 01.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 01.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-1
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków
  • 01.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 02.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-3
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
    Relacja z meczu
  • 02.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    2-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 02.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 02.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 02.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    1-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 9

  • 24.09
    Wieczysta Kraków Wieczysta Kraków - Logo
    7-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 24.09
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 24.09
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 24.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 24.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin
  • 24.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    4-3
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 24.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 25.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 25.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz

Kolejka 8

  • 17.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 17.09
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    1-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 17.09
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-3
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków
  • 17.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-6
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 17.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 17.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 18.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
    Relacja z meczu
  • 18.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 18.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    4-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 7

  • 10.09
    Wieczysta Kraków Wieczysta Kraków - Logo
    1-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 10.09
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    5-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 10.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    4-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 10.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 10.09
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 10.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-0
    Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin
  • 10.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 11.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    3-4
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 11.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 6

  • 02.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    2-2
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 03.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 03.09
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    0-2
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków
  • 03.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 03.09
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-2
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 03.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 04.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-4
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 04.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 04.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica

Kolejka 5

  • 27.08
    Wieczysta Kraków Wieczysta Kraków - Logo
    1-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 27.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 27.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-4
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 27.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-0
    Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin
  • 27.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 27.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    0-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 27.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-3
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 28.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 30.08
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    1-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 4

  • 20.08
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    2-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 20.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 20.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 21.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-2
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
    Relacja z meczu
  • 21.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 21.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 21.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-4
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 21.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 21.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    3-1
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków

Kolejka 3

  • 17.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    3-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
    Relacja z meczu
  • 17.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    4-1
    Lublinianka Lublin - Logo Lublinianka Lublin
  • 17.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 17.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 17.08
    Wieczysta Kraków Wieczysta Kraków - Logo
    4-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 17.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 17.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    2-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 17.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    0-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 17.08
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    1-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 2

  • 13.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 13.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 13.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    3-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 13.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-3
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 13.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 13.08
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    0-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 13.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    Wieczysta Kraków - Logo Wieczysta Kraków
  • 14.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 14.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm

Kolejka 1

  • 06.08
    Wieczysta Kraków Wieczysta Kraków - Logo
    2-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 06.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    4-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
    Relacja z meczu
  • 06.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 06.08
    Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin - Logo
    2-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 06.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 06.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 06.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 06.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    3-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 07.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-2
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ